top of page

Automatické vykazování ujetých kilometrů

Bezba doprava je financována z rozpočtu hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Kilometry, co ujedete se zákazníky se mezi tyto dva subjekty musí rozpočítat. Do konce roku 2022 bylo na výjimku umožněno provádět vykazování dočasným způsobem. Od roku 2023 je nutné vykazovat detailně, ale už nám s tím pomůže aplikace. Abyste nemuseli každou jízdu vykazovat a rozpočítávat, stačí když u každého zákazníka odkliknete nástup a výstup a aplikace za vás všechno vypočítá.

Řidiči i dispečeři se tak vyhnou zbytečnému papírování.

Více informací pro řidiče

V aplikaci vidíte nejen koho vezete, ale vidíte i popis jeho zdravotního stavu a poznámku, kterou může doplnit dispečer. Poznámku vám může dispečer napsat i ke konkrétní jízdě. Více informací pomůže, aby vaše směna probíhala hladce.

Lepší přehled pro dispečery

Díky tomu, že budete odklikávat jednotlivé jízdy, dispečeři lépe uvidí v jaké fázi jízdy jste a mohou podle toho lépe koordinovat provoz. Uvidíme také jestli se jednotlivé jízdy dobře stíhají nebo ne.

Vždy aktuální seznam jízd

V aplikaci vidíte jízdy libovolně dlouho dopředu. Ve chvíli, kdy máte naplánovanou směnu od dopravce, vidíte všechny jízdy na daný den. Seznam jízd je vždy aktuální. Zrušená jízdy se odstraní ze seznamu, nová jízda okamžitě přibyde.

bottom of page